ارائه خدمات حرفه ای تبلیغات موبایلی

انجام سفارشات ارسال نوتیفیکیشن

ارسال تبلیغات به بیش از 10 میلیون کاربر

تبلیغات خود را روز به روز هدفمندتر کنید

پستیبانی ویژه 24 ساعته

پرداخت ایمن
پیگیری سریع
پشتیبانی تلگرام 24 ساعته

ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی بر روی تلفن همراه

نوتیفیکیشن متنی

نوتیفیکیشن بنری

نوتیفیکیشن دیالوگی

ارسال نوتیفیکیشن یه روش نوین و کم هزینه

پرداخت ایمن
انجام سریع
همراه گزارش کار

خرید ممبر تلگرام

فروش ممبر آنلاین

ممبر کانال تلگرام

ممبر گروه تلگرام

پستیبانی ویژه نوتیفیکیشن

پرداخت ایمن
تحویل فوری
ممبر آنلاین و فعال
بلاگ

نوتیفیکیشن

نوتیفیکیشن چیست

تبلیغات خود را روز به روز هدفمندتر کنید تبلیغات ۱۰۰ درصد هدفمند چیزی جز انتقال اطلاعات نیست ارسال نوتیفیکیشن یه روش نوین و کم هزینه ترین روش فعلی برای تبلیغات با بالاترین بازده میباشد که ارسال بر روی گوشی های اندرویدی انجام میشود. نوتیفیکیشن به چه صورت ارسال میشود: ما چندین برنامه اندروید طراحی کرده و در انواع مارکت ها برنامه را بارگذاری کرده ، و کاربرانی که آن برنامه را نصب کردند ، ارسال را دریافت میکند . پس ارسال از سمت برنامه انجام میشود. گروه ما مفتخر است که میتوانیم روزانه پنج میلیون ارسال برا هر کاربر در روز داشته باشیم ، دقت کنید برا هر کاربر پنج میلیون. توجه : ارسال تبلیغات نوتیفیکیشن مختص افزایش ممبر کانال نیست و شما میتوانید برای تبلیغات سایت محصولات و کالا و هر چیز دیگری استفاده کنید.

 

نوتیفیکیشن حـاصل یـک تفـکر تـحول گـرا و زیبـایی مـحور اسـت ، فـعالـیت ما بر محور فناوری و ارائه خدمات می باشد. این شرکت با گردآوری تیم های متفکر و حرفه ای در زمینه های فناوری شبکه های اجتماعی میکوشد تا برترین خدمت را با استفاده از کادری مجرب ارائه دهد. از این پس شما میتوانید با مشاهده لیست سرویس های نوتیفیکیشن در صفحه اصلی وبسایت ما نسبت به تهیه سرویس مورد نظر خودتان اقدام کنید!

 

نوتیفیکیشن سایتی پیشرو در زمینه تبلیغات از جمله تبلیغات در اپلیکیشن های موبایل وبه زودی در زمینه های مختلف کار خود را آغاز کرده و به فعالیت در این زمینه میپردازد.نوتیفیکیشن همواره میکوشد تا بهترین و نوین ترین شیوه های تبلیغ را به کاربران ارائه دهد تا افراد بتوانند با تبلیغاتی هدفمند و با بازدهی بالا کسب و کار خود را راه اندازی کنند و به درامدی مطلوب دست پیدا کنند.

 

نوتیفیکیشن چیست؟

با اضافه  شدن سیستم نوتیفیکیشن در تلفن‌های هوشمند، کلیه رخدادها در زمان به دست نداشتن تلفن هوشمند نظیر پیام‌های دریافتی، دانلودها و غیره از طریق یک نوار در قسمت بالایی تلفن که کاربر به صورت کشویی قادر به دسترسی به آن است به نمایش درخواهند آمد.

پوش‌نوتیفیکیشن روشی نوین در ارسال پیغام است که حتی اگر کاربر از اپلیکیشن شما استفاده هم نکند، پیغام شما را دریافت می‌کند. در این روش آیکون و پیغام شما در نوار وضعیت تلفن همراه کاربر نمایش داده می‌شود. پوش نوتیفیکیشن در تلفن همراه، جزو تبلیغات زودبازده محسوب می‌شود.

 

ارسال نوتیفیکیشن

ارسال نوتیفیکیشن جزو محبوب‌ترین و موثرترین نوع تبلیغات محسوب می‌شود. ارسال نوتیفیکیشن در اندروید، از جدیدترین روش‌ها برای جذب مشتری برای وب‌سایت و اپلیکیشن‌های موبایل می‌باشد.

نمایش تبلیغات به صورت یک پیغام کوتاه (Push Notification) در تلفن همراه که با واکنش سریع کاربر مواجه خواهد شد.
مقصد کلیک عبارت است از هرگونه آدرس اینترنتی که توسط شما تعیین شده و کاربر پس از کلیک روی پیغام نوتیفیکیشن به آن هدایت می‌شود.

 

ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی

تبلیغات شما با متن دلخواه شما به هزاران کاربر ارسال می شود همراه با گزارش کامل آمار کلیک ها .در این روش کانال و سایت شما اعضای کاملا هدفمند و سازگار با موضوع کانال و سایت شما دریافت میکند

 

تبلیغات موثر و پر بازده نوتیفیکیشن

هدفمند ترین تبلیغ در بین تبلیغات موجود

عکس و متن دلخواه خود را به ما بدهید

توانایی ارسال بیش از 10 میلیون پوش نوتیفیکیشن

مناسب برای سایت و کانال های کسب و کار و …

 

1395© کلیه حقوق این وبسایت برای نوتیفیکیشن محفوظ است. طراحی و توسعه از نوتیفیکیشن بهینه سازی توسط دیزاین این